Toggle navigation

Магазин вуличних обігрівачів


Для комфортнішого і ефективнішого використання вуличних обігрівачів рекомендуємо обзавестися функціональними аксесуарами. З їх допомогою можна встановити устаткування або зберегти його первинні характеристики як можна довше.

Підставки і штативи

Для зручного розміщення техніки виробники пропонують спеціальні треноги з високоміцної сталі. Телескопічні конструкції з фіксатором кабелю призначені для установки електричних вуличних обігрівачів. Завдяки сталевій тязі в основі забезпечується підвищена стійкість оснащення. А особлива система притискних механізмів гарантує надійну фіксацію.

Подібні штативи не створюють проблем при монтажі, дозволяючи вуличним обігрівачам охопити більше простору.

aksessuaryi-dlya-obogrevateley

Для газових приладів ми рекомендуємо купити привабливі столики. Такі аксесуари спеціально призначені для обігрівачів, розміщених на відкритих терасах кафе або ресторанів. З їх допомогою легко:

  • створити додатковий затишок;
  • збільшити площу обігріву;
  • використати дзеркальну стільницю в якості підставки для чашок, келихів, склянок.

Тут все продумано до дрібниць – і стійкість хромованого покриття до подряпин, і можливість збільшення яскравості світла за рахунок відзеркалювальної поверхні. Столики для газових вуличних обігрівачів ідеально вписуються в різний формат зустрічі, а також просто встановлюються на будь-якому підлоговому покритті.

Захисні аксесуари для вуличних обігрівачів

Зважаючи на специфіку експлуатації устаткування, негативний вплив довкілля забезпечений. З цієї причини якісна техніка, представлена на сайті, виготовляється виключно з високоміцних матеріалів з антикорозійними характеристиками. У моменти невикористання ми рекомендуємо накривати обігрівачі спеціально призначеними для цих цілей чохлами.

Йдеться про аксесуари з міцного водонепроникного матеріалу. Такі накидки швидко надіваються і повністю відповідають формі устаткування.

Купуючи чохли для вуличних обігрівачів, можна:

  • захистити прилади від попадання вологи, пилу і бруду;
  • вберегти важливі елементи від проникнення всередину комах;
  • зберегти зовнішній вигляд техніки як можна довше.

У нашому магазині представлене найнеобхідніше приладдя, здатне зробити експлуатацію обігрівачів максимально ефективною. Заходьте і переконайтеся в цьому самі.